intoxication
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Katherine & Stefan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Katherine Pierce


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t20-katherine-pierce
Kapcsolatlista : http://intoxication.forumotion.com/t19-katherine-pierce
Táplálék : emberi vér
Családi állapot : kapcsolatban
Vele : Dante
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Foglalkozás : vérszívó
Humor : halálos..
Titulus : the psyhotic b*tch
Play by : Nina Dobrev
Kép : Katherine & Stefan Kathykiskep_www.kepfeltoltes.hu_

Katherine & Stefan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine & Stefan   Katherine & Stefan Icon_minitime12013-04-28, 05:19

Stefan && Katherine

Kontrollálhatatlan. Talán ez az egyetlen szó, amely ténylegesen, és valódian jellemzi a belsőm, és, amely a külsőmön is nyomot hagy. Évszázadok óta élem az életem, azt az életet, amelyet a sors szánt nekem. Egy vámpír életét. Minduntalan kísért a vér illata, és ezzel egyetemben a gyilkolás. Egyfajta ösztön ez. Ösztön, amely szépen, fokozatosan alakult ki hosszú évek során, amely soha sem engedi elfelejtetni, hogy ki is vagyok valójában, és, hogy kivé váltam minden egyes gyilkolás után. Mondhatnám, hogy csak is a préda miatt élek. Hogy csak a vér, ami számít. Lényegében így is van, mégis van más az életemben, amely kellő fontossággal bír. Ilyenek a férfiak is. A szerelmet nem sorolnám ide, vagyis, ebben a formátumban nem. Magam sem tudom, hogy voltam-e igazán szerelmes eddigi hosszú életutam során, de az biztos, hogy többször izzottak fel bennem a szenvedély érzései, mint kellett volna. Szeretem a szabadságot, a vadságot, a mámort. És legfőképp a férfiakat. Olyan nagy bűn ez, kérdem én? Választ csupán a másik oldalról kaphatok. Legelső bűnömnek az vallható, amely után 9 hónapra egy lánynak adtam életet. Egy lánynak, akit elszakítottak tőlem, és, akit még mai napig sem tudom, hogy hol van, és azt sem, hogy mi történt vele. Lehet, hogy nem emlegetem, és az látszik rajtam, hogy nem is érdekel, azért a kíváncsiság nagy úr. Ahogyan a szomj, és a szenvedély is. Talán a Salvatore fivérek voltak életem legkuszább, és legbonyolultabb döntései, mégsem bántam meg semmit sem, amelynek köze van hozzájuk. Stefan, és Damon. Furcsa egyveleg e kettő. Noha mindkettővel alakult ki igen csak közelebbi kapcsolatom, mégis a józanabb Stefan-hoz húzott a szívem. Őt talán szerettem is - a magam módján, és már amennyire egy vámpír halott szíve szerethet. Viszont ott volt Damon is. Damon, az én édes, "ártatlan" Damon-om. Mindkét férfi vonzott a maga módján, így nem esett nehezemre mindkettejükkel eljátszadozni..
De azóta évek teltek el. Hosszú, gyötrelmes, és izgalmas évek. Látni, hogy hogyan változik, és fejlődik a világ, egyszerűen elképesztő. Mégis, a kíváncsiság akkor fog el a leginkább, ha Mystic Falls-ra gondolok. Nem nehéz kitalálni, hogy miért is jöttem vissza. Illetve, jöttünk. Dante, Jason, Jasmine, Léna, és én, az ötösfogat, más néven csipetcsapat. Négy vámpír, egy boszorkány, teljesen jó arány. Főleg, ha azt vesszük, hogy Dante a lehető legidősebb ősvámpír, és ezáltal a legelső. Bár eddig csupán a Mikaelsonok-ról tudtam - amikor megismerkedtem Niklaus-szal -, kiderült, hogy rejteget még hatalmas titkokat az élet. Csupán mi öten vagyunk, akik tudják, és hordozzák ezt a nagy erejű titkot, de hamarosan eljön az idő, hogy felfedjük magunkat. Legalábbis, az ittlétünket.
Ahogy már említettem, a szomj nagy úr. Szomjas vagyok, a hosszú út kimerített, és míg el nem értük Mystic Falls határát, igen ritkán jutottunk emberi vérhez. Legtöbbször csupán állati vérrel kellett beérnünk, ami - valljuk be - összehasonlíthatatlan az emberekével. Van, aki megtudja húzni magát, és elél az állatok vérével, de a legtöbb vámpír nem képes erre. Szomjazunk, prédát keresünk, vadászunk. És, gyilkolunk. Ha akarnám sem tudnám visszafogni magam. De, nem is akarom.
A bokrok zizzenésére kapom fel a fejemet. Egy őz fut el nem messze tőlem, majd látom, ahogyan egy alak ráveti magát, hogy elfogyassza azt, az utolsó véréig. Nem hiszek a szemeimnek, Stefan-t látom magam előtt, annyi idő után. Bár nem szabadna lelepleznem magamat, magunkat, hogy megérkeztünk a kisvárosba, nem tudok ellenállni a ténynek: egykori szerelmem áll előttem. És, amúgy sem az önmegtartóztatásról vagyok híres.
Hangtalanul előlépek a fák takarója alól, majd mindössze pár centiméterre állok meg Stefan háta mögött. Odahajolok hozzá, leheletem súrolja a nyakát, miközben arcom élét hozzáérintem.
- Nocsak, nocsak. Kit látnak szemeim..
Vissza az elejére Go down
http://intoxication.forumotion.com
Stefan Salvatore
VÁMPÍR
VÁMPÍR
Stefan Salvatore


Életrajz : http://intoxication.forumotion.com/t49-stefan-salvatore#70
Táplálék : állati vér
Családi állapot : Egyedülálló
Vele : -
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Play by : Paul Wesley
Kép : Katherine & Stefan 242883_orig

Katherine & Stefan Empty
TémanyitásTárgy: Katherine & Stefan   Katherine & Stefan Icon_minitime12013-04-26, 09:08



Katherine & Stefan


Hogy gondolkoztam-e már azon, milyen lenne megöregedni, családot alapítani és letelepedni valami vidéki házban, ahol minden csupa béke és nyugalom? Tény és való, többször fordult már meg a fejemben, mint az éhség gondolata. Folyton azon morfondírozom, mivel tehetném jobbá vagy épp csak elviselhetőbbé az életemet. Sokáig gondolkoztam, mit és hogyan csináljak... miként fogjak egyáltalán hozzá? Nehéz, ha az ember vámpír. Nehéz, ha a nyomorúságos öröklétet büntetésül a fejedre szabták. De Ő talán kimenekíthetne ebből a szörnyű világból.

Kedves Naplóm!
Nem értem, hogyan hasonlíthat Elena Gilbert ennyire Katherine-re. Már azt hittem, végképp sikerült elfelejtenem, aztán betoppan ő, a merő tökéletesség, aki kiköpött mása egykori szerelmemnek és feldúlja lelkivilágomat. Engedtem Lexi-nek, hogy visszarángasson fülemnél fogva a helyes útra... újra érzek. De mégis mit kezdjek most azokkal a gondolatokkal, amik a fejemben kavarognak? Elenát akarom, még ha nem is ezzel a kötelező, ellentmondást nem tűrő módszerrel, ami a koponyámban fogant meg. Én csak szeretnék mellette lenni... látni őt a nap minden percében... látni a mosolyát. Jelenleg mindez felbecsülhetetlennek érződik és biztosra tudom, hogy mindez nem Katherine miatt van. Nem azért, mert pontosan úgy néz ki, mint Ő.

Becsukom a naplót és mélyen beszívom a szobámban terjengő illatot, ami mintha őseim esszenciájával lenne megtelve és azokéval, akik távollétem alatt itt tengődtek. Egyedül Zach-et ismerem csak közülük, egyedül ő maradt ebben a városban és már csak rá számíthatok, ugyanis Damon teljes szívéből utál engem - mondhatni jogosan, hiszen megöltem apánkat és jóformán belekényszerítettem őt ebbe az életbe. Nem szándékosan tettem, ez mentségemre szóljon! Akkoriban fogalmam sem volt róla, mi a helyes és mi nem. Nem voltam tudatában annak, hogy az élvezetekhez olykor tilosban kell járni és ma már semmi pénzért nem venném ártatlan ember életét. Nem, ha ezzel fokozatosan kezdem ismét leépíteni magamat.
Kis idő múlva elhagyom a lakást és az erdőbe veszem utamat. Pár napja szoktam csupán rá arra, hogy hosszas sétákat tegyek és a múlton rágódjak, amíg nincs kivel megosztanom a jelenemet vagy a jövőmet. Kíméletlenül tör utat elmémbe Katherine Pierce emléke, aki csúnyán átvert engem és fivéremet is - sosem tudnék megbocsájtani, Damon viszont hallomásaim szerint nem ezen a véleményen van. Minden erejével azon van, hogy felkutassa Katherine-t és hisz benne, hogy nem égett oda a templomban. Nos, én nem így látom a dolgot és ha még életben is van, nincs esély rá, hogy Damon megkapja őt. Katherine Pierce elérhetetlen mindenki számára s neki senki sem elég jó neki. Megtanultam már mindezt, hiszen volt időm gondolkozni... és lesz is még, egy egész örökkévalóságig.
A torkom hirtelen kaparni kezd és szinte ösztönösen szagolok a levegőbe, mint egy éhes kopó, hogy aztán egy szerencsétlen őz után vessem magam. Nem állíthat meg ilyenkor senki és semmi - a szomjúságról van szó, ami a legnagyobb úr az életemben. Lexi megtanította, hogyan parancsoljak neki, de azt nem, hogy engedetlenül nemet mondjak számtalan alkalommal. Ha engem kérdeznek, erre egyetlen egy vámpír sem képes. Egy óvatlan pillanatban elkapom zsákmányomat és rágós húsába mélyesztem fogaimat. Ajkaim közé dőlni kezd a bíbor szín nedű és én eltelek a boldogság okozta mámorral.
Vissza az elejére Go down
 
Katherine & Stefan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ELENA & STEFAN
» STEFAN SALVATORE
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine & Damon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
intoxication :: Mystic Falls :: Külváros :: Erdő & rengeteg-
Ugrás: